Dziś mamy 12 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:
19 stycznia 2024

Turniej siatkówki szkół w Solcu Kujawskim. Rywalizacja z nagrodami

fot. OSIR Solec Kujawski

fot. OSIR Solec Kujawski

18 stycznia 2024 r. w hali OSiR w Solcu Kujawskim rozegrano# Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2009-2010). W rozgrywkach wzięło udział dziewięć drużyn, które zagrały na trzech równoległych boiskach systemem „każdy z każdym”.

Po zaciętych bojach najlepsze okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej w Łochowie oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niemczu i oni zdobyli tytuły Mistrzów Powiatu oraz awans do ćwierćfinałów wojewódzkich.

Kolejne miejsca wywalczyły wśród dziewcząt:

1. SP Niemcz
2. SP Nowa Wieś Wielka
3. SP Kruszyn
4. SP Kozielec

Natomiast wśród chłopców:

1. SP Nowa Wieś Wielka
2. SP 4 Solec Kujawski
3. SP Wojnowo

Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy, medale oraz słodycze i napoje ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

Materiał: OSiR Solec Kujawski

Oceń artykuł: 14 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!