Dziś mamy 25 maja 2024, sobota, imieniny obchodzą:
10 kwietnia 2024

Licealiada w piłce nożnej. Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego

fot. Powiat Bydgoski

fot. Powiat Bydgoski

Przy pięknej, można by rzec letniej, pogodzie we wtorek 9 kwietnia 2024 r. #na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Do walki o tytuły mistrzowskie a także awans do ćwierćfinałów wojewódzkich przystąpiły po trzy drużyny dziewcząt oraz chłopców ze szkół naszego powiatu.

Zwycięzcami zawodów zostały drużyny reprezentujące Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim (wśród dziewcząt) oraz Liceum Ogólnokształcącego w Koronowie (wśród chłopców). Poniżej dokładne wyniki całego turnieju.

Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy, medale oraz słodycze i napoje ufundowane przez Starostwo Powiatu w Bydgoszczy.

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!