Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
08 lipca 2024

Wakacje nad Wisłą. Mnóstwo atrakcji dla dzieci

fot.  Urząd Solec Kujawski

fot. Urząd Solec Kujawski

5 lipca ponownie gościły w Solcu dzieci z domu dziecka. Tym razem przyjechały #dzieci z placówek w Trzemiętowie i Karolewie.

Organizatorzy zaprosili dzieci nad Wisłę, do stanicy WOPR. Największą atrakcją były przejażdżki motorówką po Wiśle, ale z dużym zainteresowaniem spotkała się też prezentacja sprzętu ratowniczego i pogadanka, jak należy bezpiecznie korzystać z wypoczynku nad wodą.

To krótkie szkolenie zakończył konkurs sprawdzający zdobytą wiedzę. Oczywiście, konkurs z nagrodami. Apetyt nad wodą zawsze dopisuje, więc organizatorzy zapewnili kanapki, owoce, ciasto i napoje a wizytę zakończyło wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Organizatorzy: Alicja Żaguń, Andrzej Bąbka i Burmistrz Adam Michalak serdecznie dziękują gospodarzowi Saliny, panu Prezesowi Romanowi Guździołowi wraz z ratownikami oraz paniom, które przygotowały poczęstunek: Marii Księżniakiewicz Arent, Katarzynie Gliwińskiej, Małgorzacie Kuligowskiej, Barbarze Przybylskiej i Anecie Touściuk.

Materiał: Urząd Solec Kujawski

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!