Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

Sport

Indywidualnie i w sztafetach

5 listopada w Parku Wodnym OSiR w Solcu Kujawskim rozegrano Drużynowe Szkolne Mistrzostwa Solca Kujawskiego w pływaniu.

(czytaj więcej)
04 listopada 2018 0

Fitnesski wzbudziły aplauz

Podczas turnieju zapaśniczego w Osielsku specjalny pokaz zaprezentowały zawodniczki sekcji fitness klubu WKS „O.R.I.” w Kruszynie Krajeńskim.

(czytaj więcej)
19 października 2018 0
Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego

Piłkarze z SP Koronowo tryumfują!

W czwartek, 18 października na obiektach Orlik w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003-2005).

(czytaj więcej)
18 października 2018 0

Igrzyska Dzieci

17 października 2018 r. na boisku piłkarskim w Łochowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców w ramach# Igrzysk Dzieci (roczniki 2006 i młodsi). Do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów z: Sicienka, Brzozy, Osielska, Borówna, Nowej Wsi Wielkiej, SP 2 Koronowa i Łochowa.

(czytaj więcej)
27 września 2018 0

Tenisiści stołowi zainaugurowali rozgrywki

15 września meczami wyjazdowymi sezon ligowy zainaugurowały dwie drużyny tenisistów stołowych UKS „Top” Solec Kujawski.

(czytaj więcej)

Zwycięstwo soleckich pingpongistów

21 września tenisiści stołowi soleckiego UKS Top w meczu drugiej kolejki II ligi podejmowali UKS Szaniec Świecie n/Osą. Goście to#, podobnie jak my, jedna z zaledwie pięciu drużyn naszego województwa w bieżącym sezonie II ligi, zdominowanej aktualnie przez drużyny z województwa pomorskiego. Przed sezonem Szaniec dokonał poważnego wzmocnienia, stąd mecz zapowiadał się na niesamowicie ciężki i wyrównany.

(czytaj więcej)
16 września 2018 0

Duch rywalizacji i koleżeńskość

15 września miłośnicy ekstremalnych sportowych przygód zgromadzili się w Solcu Kujawskim na starcie II Biegu Najeżonego Przeszkodami „Jeżyk”. Po sukcesie pierwszej, zeszłorocznej edycji, w tym roku na starcie stanęła rekordowa liczba 170 zawodniczek i zawodników.

(czytaj więcej)
04 września 2018 0

Solecczanie wśród gwiazd

1 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się druga w historii wielka impreza sportowa „Pingpongowy PGE Narodowy”. #Swoisty całodzienny show miał na celu dalszą popularyzację, ukochanej już przez miliony osób na całym świecie, dyscypliny sportowej jaką jest tenis stołowy. W imprezie udział wzięła ponad dwudziestoosobowa grupa jej miłośników z Solca Kujawskiego.

(czytaj więcej)