Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
22 marca 2024

Władza przejęta w szkole. Pierwszy Dzień Wiosny

fot. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim

fot. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim

Nasi nadzwyczajni uczniowie przejęli władzę w szkole, a nauczyciele #stali się belfro - uczniami wspomagającymi pracę 'młodych nauczycieli' wyłącznie z ostatnich ław!

Dodatkowo, uczniowie przeobrazili się nie tylko w nauczycieli, ale także w pracowników zarówno administracyjnych, jak i gospodarczych! Działo się!

Cóż to było za wykwintne rozprężenie szkolnej obyczajowości, bo nawet nauczyciele zrzucili koszulowo-sukniową zbroję, aby odziać się niezwłocznie zgodnie z obowiązującym ‘dresopodobnym’ trendem!

Mamy do siebie ogromny dystans! Bo szkoła to nie tylko wiedza, ale również relacje, uśmiech, spontaniczne działanie i współpraca, współdziałanie uczniowsko-belfrowskie!!

Materiał: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim

Oceń artykuł: 7 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!