Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
03 kwietnia 2024

Poświąteczna wygrana młodzieżówki. Spotkanie w Grudziądzu

fot. UKS

fot. UKS "Top" Solec Kujawski

Już dzień po Świętach spotkanie ligowe rozegrał nasz najmłodszy #zespół występujący w Lidze Młodzieżowej.

Dziś najmłodsza drużyna UKS Top występująca w Lidze Młodzieżowej miała okazję zaprezentować się w wyjazdowym meczu 19 kolejki. Rywalizowaliśmy w nim z Olimpią Geotetmia Grudziądz, a pojedynek zakończył się naszym zwycięstwem 12:6.

Cieszy fakt, iż coraz większa liczba zawodników zbiera doświadczenie, które okaże się bezcenne w kolejnych sezonach. Gratulacje!

Do Grudziądza wybraliśmy się w składzie młodym, można napisać że połowicznie doświadczonym. Odnieśliśmy pewne zwycięstwo,
a najważniejsze było zebranie doświadczenia, które już w nowym sezonie zapewne okaże się bezcenne. Łupem punktowym dla UKS Top podzieli się: Bartek Maciejewski i Oskar Olędzki – po 4 pkt., Wojtek Dziedzic – 2 pkt., Kacper Dziedzic – 1 pkt. oraz debel
Maciejewski – W.Dziedzic. W następnym meczu podejmujemy LUKS IV Chełmno.

Materiał: UKS "Top" Solec Kujawski

Oceń artykuł: 6 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!