Dziś mamy 31 stycznia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:
09 listopada 2022

Samopodpalenie 19-latka. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

19-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego podpalił się w# pobliżu stacji paliw przy ul. Kujawskiej w Bydgoszczy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (9 listopada) krótko przed godziną 12:00 na stacji benzynowej w pobliżu ul. Kujawskiej w Bydgoszczy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 19-letni mieszkaniec z powiatu bydgoskiego za pomocą dystrybutora oblał sobie nogawki i buty benzyną, po czym podpalił ją i wbiegł do budynku stacji, a następnie wybiegł na ulicę.

Świadkowie, którzy znaleźli się na miejscu zdarzenia, udzielili pomocy i ugasili płonącą odzież. Z informacji przekazanych nam przez nadkom. Przemysława Słomskiego z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz wiemy, że policja zabezpieczyła monitoring i wyjaśnia okoliczności zdarzenia. – Prowadzimy czynności w kierunku artykułu 164 związanego z pożarem i artykułu 151, zarzutu usiłowania samobójstwa – powiedział Przemysław Słomski. Na razie przyczyna samopodpalenia jest nieznana.

Jak przekazał nam oficer prasowy st. kpt. Karol Smarz z KM PSP Bydgoszcz, na miejscu była też straż pożarna w sile 3 zastępów, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Na czas prowadzenia działań, stacja benzynowa była wyłączona z użytkowania. Sam poszkodowany znalazł się pod opieką ratowników medycznych, którego zabrali do szpitala.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!