Dziś mamy 4 grudnia 2021, sobota, imieniny obchodzą:
14 października 2021

Pożar suszarni do zbóż. Wstępnie oszacowano już straty

OSP Dobrcz

OSP Dobrcz

13 października ogniem zajęła się suszarnia do zbóż w# miejscowości Pauliny, w gminie Dobrcz. Wezwano pięć zastępów straży pożarnej.

Jednostki straży pożarnej zostały wezwane o godzinie 15:41. Na miejsce zdarzenia skierowano dwa zastępy OSP Dobrcz, jeden zastęp OSP z miejscowości Wudzyn oraz jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej z Bydgoszczy. 

Potwierdził to oficer prasowy KM PSP W Bydgoszczy st. kpt. Karol Smarz. Przyczyną pożaru był zapłon znajdującej się w suszarni kukurydzy. Szczęśliwie obyło się od szkód w ludziach, ale nie od szkód materialnych. Straty zostały wyliczone na około 4 tys. zł.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!