Dziś mamy 27 września 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
17 sierpnia 2022

Policja na pikniku strzeleckim. Prowadzili swoje pokazy

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

W minioną niedzielę (14.08.2022) odbył się „Piknik Strzelecki” w miejscowości Przyłubie organizowany# przez Urząd Miejski w Solcu Kujawskim oraz Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Solcu Kujawskim w związku z nadchodzącym Świętem Wojska Polskiego. Na zaproszenie organizatorów w imprezie wzięła udział bydgoska policja.

Uczestnicy pikniku mieli okazję zapoznać się z pracą funkcjonariuszy Policji oraz mogli zobaczyć sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie. W wystawionym namiocie profilaktycy z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zorganizowali dla dzieci konkursy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Dużym zainteresowaniem gości cieszył się pokaz wyszkolenia i posłuszeństwa psów służbowych zorganizowany przez policjantów z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Materiał; mł. asp. Przemysław Radaszewski/ Wydział Prewencji KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!