Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
08 września 2022

Bydgoscy policjanci wracają ze srebrem. Pływali na regatach

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

W minioną sobotę (3 września) w Zegrzu na Zalewie Zegrzyńskim odbyły się# IV Regaty Policjantów Wodnych w klasie Omega o Puchar Prezydenta RP Stanisława Wojciechowskiego – Twórcy Policji Wodnej. Debiutująca załoga reprezentująca Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy zajęła drugie miejsce.

Organizatorem wydarzenia był Klub Jacht Policjantów Wodnych "GALAR " działający przy Komisariacie Rzecznym Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Patronat medialny nad regatami objęła Gazeta Policyjna.

Po raz pierwszy udział w regatach wzięła załoga reprezentująca Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy w składzie: podkomisarz Michał Dolatowski, aspirant sztabowy Andrzej Semrau oraz aspirant sztabowy Daniel Woźniak. Policjantów gościła przystań AZS Warszawa.

Po całodziennych zmaganiach i odbyciu ośmiu biegów, załoga bydgoskiej komendy uplasowała się na drugim miejscu. Udany debiut policjantów z Bydgoszczy już teraz rozbudził apetyt na walkę o najwyższe miejsce na podium w kolejnych zawodach.

 Materiał: asp. szt. Daniel Woźniak/ KP Bydgoszcz Fordon

Oceń artykuł: 30 35

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!