Dziś mamy 25 maja 2024, sobota, imieniny obchodzą:
10 kwietnia 2024

43 osoby poszukiwane za kratami. Kolejne zatrzymania

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Dzięki bydgoskim policjantom z komendy miejskiej oraz podległych komisariatów #kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości trafiły za kraty. Funkcjonariusze zatrzymali w ostatnich dniach łącznie 43 poszukiwanych. Wszyscy muszą się teraz liczyć z konsekwencjami swoich wcześniejszych czynów.

Podstawami prowadzonych przez policjantów poszukiwań osób, które wcześniej weszły w konflikt z prawem, są wydane przez sądy postanowienia, takie jak: list gończy, nakaz doprowadzenia czy ustalenie miejsca pobytu. Na ich podstawie funkcjonariusze prowadzą swoje działania związane z zatrzymywaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Nie inaczej było w minionym tygodniu (01-08.04.2024). Policjanci z bydgoskiej komendy miejskiej i podległych komisariatów zatrzymali łącznie 43 osoby, za którymi sądy wydały 7 listów gończych, 25 nakazów doprowadzenia do placówki penitencjarnej oraz jedenaście postanowień o ustalenie miejsca pobytu.

Teraz czekają je konsekwencje prawne.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!