Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
01 lipca 2024

100-lecie Klubu Sportowego Unia Solec. Jubileuszowe życzenia

fot.  Urząd Solec Kujawski

fot. Urząd Solec Kujawski

Ile emocji dostarczyli nam przez te wszystkie lata piłkarze "Unieczki"! Historia klubu# to historia miasta i regionu, w którą Unia wpisuje się już od 100 lat razem ze swoimi zawodnikami, trenerami, działaczami i kibicami.

Klub sportowy KS Unia Drobex Solec Kujawski to prawdziwa legenda i powód do dumy dla wielu z nas. Chcielibyśmy szczególnie podkreślić zasługi inicjatorów i założycieli Unii oraz wszystkich, którzy przez ostatnie stulecie tworzyli tę piękną historię.

Z okazji jubileuszu składamy najserdeczniejsze życzenia! Niech każdy kolejny rok przynosi Wam jeszcze więcej sukcesów, radości i sportowych emocji.

Życzymy Wam wytrwałości, siły i determinacji w dążeniu do celów, a także nieustannej pasji, która napędza Was do działania. Niech duch zespołowy i wzajemne wsparcie prowadzą Was do kolejnych zwycięstw.

Wszystkiego najlepszego dla całej drużyny, trenerów, działaczy i niezawodnych kibiców!

Materiał: Urząd Solec Kujawski

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!