Dziś mamy 12 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:
15 stycznia 2024

Zmagania piłkarzy ręcznych. Wyrównana rywalizacja drużyn

fot. Powiat Bydgoski

fot. Powiat Bydgoski

4 stycznia 2024 r. w hali widowiskowo - sportowej soleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji# rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Do zawodów przystąpiły drużyny z Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych Karolewo oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim. W meczu dziewcząt od początku przewaga drużyny ZSAE Karolewo nie podlegała dyskusji i ostatecznie ta drużyna triumfowała 24:1.

Mecz chłopców był z kolei bardzo zacięty. Po początkowym prowadzeniu drużyny z Karolewa 4:0, solecczanie odrobili straty i na 90-sekund przed końcem wyszli na prowadzenie 7:6. Zawodnicy ZSAE w ostatniej akcji meczu doprowadzili jednak do remisu i sędziowie zarządzili dogrywkę. Pierwsza nie przyniosła rozstrzygnięcia, jednak w drugiej drużyna ZSOiZ Solec Kujawski zdobyła zwycięską bramkę i ostatecznie triumfowała 8:7.

Zwycięskie zespoły zdobyły prawo reprezentowania naszego Powiatu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami zawodów byli MUKS „Start” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski. Zespoły otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz napoje i słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

Serdecznie gratulujemy.

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!