Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
18 października 2021

Zakupiono pojemniki na plastik. Szkoły uwrażliwiają stosunek do natury

UM w Solcu Kujawskim

UM w Solcu Kujawskim

Edukujemy, edukujemy i jeszcze raz edukujemy. Nie tylko wymiar praktyczny, ale i# edukacyjny ma zakupienie przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Urząd Miejski pojemników na plastikowe nakrętki.

Możliwość zbierania nakrętek ma uświadomić konieczność odzyskiwania odpadów i wyrabiać w młodych mieszkańcach taki nawyk. Pierwsze pojemniki, w obecności przedstawicieli urzędu i ZGK, stanęły w przedszkolu Promyczek i Szkole Podstawowej nr 1. W najbliższym czasie mają trafić do Dinusia, Reksia, Ochronki, Szkoły Podstawowej nr 4 i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

Materiał: UM w Solcu Kujawskim

Oceń artykuł: 14 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!