Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2023

Za zasługi dla kultury w regionie. Zespół Wrzos wyróżniony medalem

for. UG Sicienko

for. UG Sicienko

Z radością informujemy, że Zespół Wokalny „Wrzos” został dziś nagrodzony medalem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego za szczególne zasługi dla kultury w regionie.

Serdecznie gratulujemy tego w pełni zasłużonego wyróżnienia, które jest pięknym uświetnieniem prawie 15-letniej działalności formacji. Poniżej przedstawiamy garść informacji o naszym nagrodzonym zespołem.

Zespół powstał w 2009 r. w ramach Stowarzyszenia „Gminna Rada Kobiet”. W swoim repertuarze posiada pieśni ludowe, biesiadne, patriotyczne, religijne i rozrywkowe. Dzięki tak szerokiemu spektrum utworów artyści występują na imprezach o różnym charakterze: majówkach, dożynkach, jarmarkach, festiwalach, ale też w szkołach i kościołach. W tych ostatnich już niedługo będzie można usłyszeć kolędy w pięknym wykonaniu członków zespołu.

Materiały: UG Sicienko

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!