Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2024

Wręczenie powołań medycznych. Uroczystość w Urzędzie

fot. Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

fot. Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

W Kujawsko - Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia #powołań konsultantów wojewódzkich z określonych dziedzin medycyny.

W trakcie uroczystości Wojewoda Kujawsko - Pomorski Michał Sztybel podkreślił, jak ważne funkcje pełnią wojewódzcy konsultanci w dziedzinie ochrony zdrowia.

"Chciałbym Państwu podziękować, że zdecydowali się Państwo pełnić odpowiedzialną funkcję konsultantów wojewódzkich. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, bo każdy z Państwa ma ogromny dorobek naukowy, medyczny oraz pracy w służbie zdrowia.
Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję. Jestem przekonany, że to będzie dobra współpraca. Są wśród nowych konsultantów osoby, które już pełniły tę funkcję, jak kilka osób, które są zupełnie nowe" – podkreślił Wojewoda Kujawsko - Pomorski Michał Sztybel.

"Szanowni Państwo bardzo dziękujemy, z jednej strony to dla nas ogromne wyróżnienie i ogromny zaszczyt, ale także olbrzymia odpowiedzialność, którą Państwo na nas nakładają. Mamy nadzieje wywiązać się z tej odpowiedzialności przede wszystkim dla podnoszenie jakości i standardów opieki medycznej w naszym województwie, województwie kujawsko - pomorskim.
Będziemy się starać jak najlepiej i jak najrzetelniej wypełniać powierzone nam funkcje na następną kadencję 5 letnią" – powiedział Paweł Rajewski, nowy konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych.

Materiał: Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!