Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2023

Trzecie WTK Młodzików i Juniorów w tenisie stołowym. Wystartowało 65 zawodników

fot. Łukasz Czarczyński

fot. Łukasz Czarczyński

7 i 8 stycznia rozegrano w Gniewkowie pierwsze w tym# roku zawody indywidualne – trzecie Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne w kategoriach młodzików oraz juniorów. UKS "Top" Solec Kujawski reprezentowało, aż dwunastu zawodników.

W sobotnich zmaganiach młodzików, kolejny świetny w ostatnim czasie występ zanotował Bartek Maciejewski, który po wartościowych wygranych uplasował się na doskonałym piątym miejscu. Bardzo dobry występ zaliczył także rocznikowo jeszcze żak (kategoria młodsza) Oskar Olędzki, który ostatecznie był 11. Cyprian Piekutowski zakończył zawody na miejscu 13, Wiktoria Tołysz – 17, zaś Lena Mazurek – 25. Wystartowały 34 dziewczęta oraz 31 chłopców.

Dzień później w rywalizacji juniorów soleccy zawodnicy nie osiągnęli już takich sukcesów. Co prawda prawie każdy z zawodników wygrał jakiś pojedynek, jednak ostatecznie wystarczyło to do zajęcia następujących miejsc: Maria Klepacz – 17, Nataniel Marjanek, Stanisław Kaczan, Przemysław Nowicki i Nikodem Waldowski – 25, Kacper Kozak i Hubert Jankowski – 33. Wystartowały 22 juniorki oraz 39 juniorów.

Kolejne zawody indywidualne, w których UKS Top weźmie udział, tym razem w kategoriach seniorów, kadetów oraz żaków już niebawem.

Materiał: Łukasz Czarczyński

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!