Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:
14 września 2022

Soleczczanki mają już 35 lat. Świętowano ich jubileusz

fot. UM w Solcu Kujawskim, Nadleśnictwo Solec Kujawski

fot. UM w Solcu Kujawskim, Nadleśnictwo Solec Kujawski

W sobotę 10 września w świetlicy „Jagódka” świętowali zespół „Solecczanie” oraz Koło Gospodyń Wiejskich Sołectwa Kujawska. Jubilaci obchodzili swoje 35-lecie.

W jubileuszowym spotkaniu wzięło udział wielu gości, w tym przedstawiciele soleckiego samorządu. Ze sceny dobiegał śpiew „Solecczan”, którzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Nie inaczej było w wypadku występu zespołu ze Złejwsi Małej. Zebrani usłyszeli także kilka słów o historii „Solecczan”, ich osiągnięciach na przeglądach i festiwalach, a także o kole gospodyń. Zaproszeni goście przekazali życzenia i gratulacje. Część oficjalną zakończyła degustacja tortu przygotowanego specjalnie na tę okazję, a ufundowanego przez gminę.

Materiał: UM w Solcu Kujawskim

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!