Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:
01 sierpnia 2022

Rozdmuchana impreza na rynku. Zakończyły się warsztaty

fot. Soleckie Centrum Kultury

fot. Soleckie Centrum Kultury

Warsztaty Artystyczne w Soleckim Centrum Kultury dobiegły końca, ostatni# dzień spędziliśmy wspólnie bawiąc się na świeżym powietrzu. Przyszedł czas wypróbować latawce, które z zapałem tworzyliśmy podczas warsztatów!

Wszyscy konstruktorzy oprócz uśmiechów oraz latawców zabrali ze sobą nagrody, przyznane za trud włożony w ich wykonanie. Lodziarni Lody Bonano dziękujemy za ufundowanie przepysznych nagród dla trzech pierwszych miejsc oraz smakołyków dla całej grupy! Dziękujemy również wszystkim tym, którzy tego dnia świętowali z nami na soleckim rynku. Oby wiatr nam sprzyjał i do zobaczenia niebawem!

Materiał: Soleckie Centrum Kultury

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!