Dziś mamy 8 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:
31 marca 2023

Pożar w kotłowni. Na miejscu cztery zastępy straży pożarnej

fot. OSP w Koronowie

fot. OSP w Koronowie

W poniedziałek, 27 marca straż pożarna została wezwana do pożaru kotłowni w jednym z domów przy ulicy Strumykowej w Koronowie.

Zgłoszenie wpłynęło przed godziną 18:00. Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej - zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Bydgoszczy, dwa zastępy z OSP w Koronowie i zastęp z OSP w Gościeradzu. - Po przybyciu na miejsce zastano dwie osoby na zewnątrz, które ewakuowały się z budynku przed przybyciem straży. Pożar w kotłowni został ugaszony, wyniesiono dwie jedenastokilogramowe butle z gazem propan butan, które zostały schłodzone przez strażaków. Po dwóch godzinach akcja gaśnicza została zakończona - poinformował st. kpt. Karol Smarz oficer prasowy komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!