Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:
02 sierpnia 2022

Pożar samochodu osobowego! Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej

fot. OSP Wojnowo

fot. OSP Wojnowo

Wczoraj (1 sierpnia) w Szczutkach wybuchł pożar samochodu osobowego. Na miejscu# działały 3 zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:04. Na miejsce zadysponowano łącznie trzy zastępy straży pożarnej: jeden z OSP Wojnowo i dwa z JRG 3 Bydgoszcz. Działania straży opierały się na ugaszeniu pożaru za pomocą prądów wody i zabezpieczeniu pojazdu oraz pobliskiej ściółki. Na czas prowadzenia działań, druhowie kierowali ruchem.

Źródło: OSP Wojnowo

Aktualizacja

Z informacji przekazanych nam przez oficera prasowego KM PSP Bydgoszcz, st. kpt. Karola Smarza, prawdopodobną przyczyną wybuchu pożaru było zwarcie w elektryce pojazdu marki Renault Clio, w wyniku czego ogień zdążył doszczętnie strawić samochód. Wstępnie przypuszcza się, że szkody wyniosły około 5 tys. złotych. Płomienie udało się ugasić za pomocą dwóch prądów wody.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!