Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
24 lipca 2023

Poważny wypadek na DK10. Cztery osoby poszkodowane

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Chwile przed godziną 10:00 jeden #zastęp z jednostki OSP Solec Kujawski udał się na 271 Km DK10. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w wyniku czego poszkodowane zostały cztery osoby.

W pojazdach łącznie podróżowało pięć osób w tym dwójka dzieci, wszystkie osoby podróżujące autem osobowym zostały zabrane do szpitala. Na miejscu interweniowało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Droga w pierwszej fazie działań była całkowicie zablokowana następnie wprowadzono ruch wahadłowy. W działaniach brały udział liczne siły i środki z SP PSP Bydgoszcz, OSP Brzoza oraz OSP Solec Kujawski.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 40 40

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!