Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
24 listopada 2023

Mieszkanka Kruszyna mistrzynią świata we fryzjerstwie. Gratulujemy!

fot.  UG Sicienko

fot. UG Sicienko

Anna Dornowska od 20 lat jest mieszkanką Kruszyna. W 1999 r. założyła #w Bydgoszczy zakład fryzjerski, który działa do dziś. W swoim salonie zatrudnia i szkoli m.in. osoby z naszej gminy. Co wyróżnia panią Annę spośród innych fryzjerów? Odpowiedź jest prosta - tytuł mistrzyni świata.

Anna Dornowska od 20 lat jest mieszkanką Kruszyna. W 1999 r. założyła w Bydgoszczy zakład fryzjerski, który działa do dziś. W swoim salonie zatrudnia i szkoli m.in. osoby z naszej gminy. Co wyróżnia pania Annę spośród innych fryzjerów? Odpowiedź jest prosta - tytuł mistrzyni świata.

Pani Anna podczas międzynarodowych mistrzostw we fryzjerstwie, odbywających się w dniach 29-30.10.2023 r. we włoskiej miejscowości Caserta, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Technique Bridal. To jednak nie pierwszy jej sukces w tej konkurencji - w kwietniu tego roku zajęła 3. pozycję podczas Mistrzostw Polski, które miały miejsce w Poznaniu.

Warto wspomnieć, że pani Anna ma na swoim koncie również Złoty Krzyż Kilińskiego - nagrodę za pełną zaangażowania pracę na rzecz Zarządu Cech Rzemiosł Różnych w Bydgoszczy.

Materiał: UG Sicienko

Oceń artykuł: 11 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!