Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2023

Kolejna nagroda dla Państwa Chabowskich. Za innowacyjną produkcję

fot. Gmina Dobrcz

fot. Gmina Dobrcz

W dniach 23-24 listopada br. w Warszawie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie”.

Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa i obszarów wiejskich oraz innowacyjnych technik i technologii, które mogą być wykorzystane w celu efektywniejszego zarządzania gospodarstwem rolnym.

Miło jest nam poinformować, że laureatami II miejsca za innowacyjną produkcję powideł z różnych owoców: wiśni, agrestu, czarnej porzeczki, czereśni są właściciele gospodarstwa rolnego w Strzelcach Górnych Państwo Ewa i Mieczysław Chabowscy.

Serdecznie gratulujemy Państwu Chabowskim kolejnej nagrody za doskonałe powidła i dziękujemy im za promocję Gminy Dobrcz


Materiał: Gmina Dobrcz

Oceń artykuł: 15 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!