Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 kwietnia 2022

Dominika Pochowska druga w światowym turnieju Tallin Open

fot. Starostwo Powiatowe Bydgoszcz

fot. Starostwo Powiatowe Bydgoszcz

W dniach 25-27 marca 2022 roku w stolicy Estonii Tallinie rozegrano# jeden z największych turniejów zapaśniczych w Europie TALLIN OPEN - Kristjan Palusalu Memoriał Youth Wrestling Tournament.

Przez estońskie maty przewinęło się blisko 2000 młodych adeptów sportu zapaśniczego. Ten bardzo mocno obsadzony turniej odbył się z udziałem reprezentantek Kadry Narodowej w zapasach kobiet (kadetki). Pod wodzą trenerów Adama Bloka i Maksymiliana Mączyńskiego polskie zapaśniczki wywalczyły pierwsze miejsce drużynowo  i aż siedmiokrotnie stawały na estońskim  podium. W kategorii 69 kg rywalizowała Dominika Pochowska zapaśniczka GLUKS INVICTUS Sicienko. Wychowanka Trenera Jakuba Janiszewskiego poza pojedynkiem przegranym z Nikoletą Barba (Grecja) w pozostałych walkach odnosiła zwycięstwa, nie tracąc żadnego punktu technicznego. Dominika pokonała kolejno. Rekę Van Os (Holandia), Elzę Cibule (Łotwa) oraz Paulinę Kucharczyk (Polska) i stanęła na drugim stopniu podium, zdobywając srebrny medal dla reprezentacji Polski.

Materiał: Starostwo Powiatowe Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!