Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 lipca 2023

AVA 3.0 klub, który od lat podbija serca bydgoszczan!

fot. AVA3.0

fot. AVA3.0

Ava 3.0 jest bez wątpienia liderem na imprezowej mapie Bydgoszczy, 3 poziomy, 3 bary, 3 parkiety, 2 DJ. Lokal mieści się w zabytkowej kamienicy z pięknym widokiem na rzekę i dwoma hotelami naprzeciw. Tylko 150m od bydgoskiej starówki, znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Stary Port 21.

Chcesz zobaczyć jak wygląda to miejsce? Nic trudnego! Wystarczy wejść na https://ava3.pl gdzie podczas spaceru wirtualnego można wybrać sobie loże, loże vip lub vip room.

Chcesz obejrzeć klub na żywo? Nie ma najmniejszego problemu od poniedziałku do piątku można to zrobić osobiście, wcześniej umawiając się pod nr tel. 535 990 991. Pod tym numerem zarezerwujesz też sobie wybrane miejsce.

Klub ściąga pod swoje skrzydła najbardziej znanych artystów min. takich jak: Kizo, Stachursky, Novator, Boys, można tutaj również obejrzeć występy artystyczne oraz pokazy taneczne a to tylko część atrakcji jakie można tutaj spotkać.

Lokal swoją popularność zyskał ewoluując na przestrzeni lat. Od PCK Sanatorium poprzez Awangardę do AVY 3.0. Czas pokazał, że jest to niezmiennie ulubione miejsce bydgoszczan, którzy cenią sobie komfort, wysokie standardy obsługi i dobrą muzykę.

Jedną z kluczowych ofert klubu jest organizacja wieczoru panieńskiego/ kawalerskiego, imprezy okolicznościowej. AVA 3.0 zapewni Wam absolutnie niezapomniane przeżycia i emocje! - Gwarantują nam organizatorzy. Foto-budka, catering, balony, confetti, limuzyna. Wszystko zorganizowane od A do Z. Nie trzeba się o nic martwić. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na https://ava3.pl/wydarzenia-specjalne/#wieczorypanienskie.

W najbliższą sobotę klub będzie gościł DJ Twins Chojnackie a już 12 sierpnia gościem specjalnym zostaną „Łobuzy”, którzy znani są z takich hitów jak "Dawaj mi pyska" i "Zbuntowany Anioł". A ostatnio też z piosenki „Dżoana” gdzie Joanna Krupa gościnnie zagrała w teledysku.

W każdy weekend można spotkać na bydgoskiej starówce hostessy, które rozdają vouchery na wejście, bydgoszczanie mają możliwość wejścia bezpłatnie do klubu i bawić się do samego rana przy muzyce z lat 80tych, 90tych na parterze klubu lub przy muzyce klubowej na I i II piętrze lokalu. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W tygodniu można je spotkać również w miejscowościach ościennych lub na ulicach Bydgoszczy. Akcja promocyjna trwa już od dłuższego czasu i nie zapowiada się aby miała się zakończyć – informuje organizator.

A jak znaleźć dziewczyny? Wystarczy obserwować fanpage klubu na facebooku i instagramie, gdzie zawsze w relacji umieszczane są lokalizacje hostess w czasie rzeczywistym.

Na potwierdzenie powyższych słów wystarczy wejść na wizytówkę google, gdzie wysoka ocena klubowiczów 4,7 miesza się z ich pozytywnymi opiniami.

Przekonaj się samemu czy klub zasługuję by podbić też Twoje serce, bo jak brzmi slogan klubu „Wszystkie drogi prowadzą do AVA 3.0”

 

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 3 1
udostępnij na FB