Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:
03 sierpnia 2022

Zdewastował toaletę na stacji. Poszukuje go policja

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o# pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 5 lipca 2022 roku około godziny 20:00 na stacji paliw przy ulicy Św. Trójcy w Bydgoszczy. Tam, mężczyzna dokonał dewastacji wyposażenia toalety publicznej stacji, powodując straty o znacznej wartości.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerem 47-751-53-26 oraz całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II Kr 2465/22.

Film ze zdarzenia znajduje się tutaj.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!