10 marca 2025
Zderzenie opla z bmw. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe

fot. OSP KSRG Koronowo
W piątek, 7 marca o godz. 14.10 wpłynęło# zgłoszenie do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy o zdarzeniu drogowym na trasie Samociążek - Bożenkowo.
Na miejsce udali się policjanci, strażacy z OSP Koronowo oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Udział w zdarzeniu brały dwa samochody osobowe marki Bmw oraz Opel Astra. Więcej szczegółów podamy wkrótce.
Czytaj również
- Jazda na hulajnodze nie zawsze bezpieczna. Policjanci wylegitymowali 40 użytkowników
- Stracili 650 tys. zł. Zainwestowali w kryptowaluty na rzekomej platformie
- Trzech druhów pozywtywnie zadło egzamin. Gratulujemy!
- Nie ustąpił pierwszeństwa. Trzy osoby trafiły do szpitala
- Nadmierna prędkość quadem. 24-latek zabrany do szpitala
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!