Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:
05 sierpnia 2022

Zdarzenie drogowe w Emilianowie. Zabrano dowody rejestracyjne

fot. pixabay

fot. pixabay

Na trasie DK 10 w Emilianowie doszło do zderzenia się# dwóch samochodów osobowych. Zostały zabrane dowody rejestracyjne, a ruch był utrudniony.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:00, 4 sierpnia. Do zdarzenia została zadysponowana straż pożarna z policją, które zastały zderzone ze sobą dwa samochody osobowe marek Vw i Citroen.

Z informacji przekazanych przez kom. Przemysława Słomskiego, kierowca vw nie zachował bezpiecznej odległości od citroena, w efekcie doprowadził do tzw. „dzwonu”. Nikomu nic się nie stało, a winowajca został ukarany mandatem kranym. Dodatkowo zostały zabrane dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Podczas działań służb były trudności na drodze. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia i udrażniała drogę.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!