Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:
15 października 2021

Zapłonęła komora silnika. Szybkie działania zapobiegły nieszczęściu

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Dziś po godzinie 10:50 jednostka OSP# Solec Kujawski została zadysponowana na 288 kilometr drogi krajowej nr 10, gdzie doszło do awarii i zapalenia się instalacji paliwowej w samochodzie ciężarowym.

Do działań wysłano ciężki samochód gaśniczy z OSP Solec Kujawski. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego, którzy użyli gaśnic proszkowych do gaszenia komory silnika. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu tlących się części pojazdu. Po raz kolejny potwierdziło się, że szybkie użycie podręcznego sprzętu gaśniczego w początkowej fazie rozwoju pożaru skutkuje znacznemu zmniejszeniu strat pożarowych.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!