Dziś mamy 17 stycznia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
03 grudnia 2021

Wypełniając misję ponieśli najwyższą ofiarę. Druhowie upamiętnili stratę minutą ciszy

KM PSP w Bydgoszczy

KM PSP w Bydgoszczy

We wszystkich jednostkach ratowniczo-gaśniczych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w# Bydgoszczy odbyły się zbiórki oddające hołd tragicznie zmarłym dzisiaj druhnie i druhowi z OSP Czernikowo.

Komunikat Komendy Głównej PSP:

Wczoraj (2 grudnia) w godzinach porannych w m. Czernikowo (pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie) doszło do tragicznego zdarzenia, w którym samochód OSP Czernikowo jadąc alarmowo zderzył się z samochodem ciężarowym. Samochodem OSP jechało 5 druhów OSP Czernikowo. W wyniku zderzenia, dwoje druhów poniosło śmierć a trzech zostało rannych. Wśród rannych, dwóch druhów to osoby będące również funkcjonariuszami PSP.

Wczoraj ratownicy wypełniając swoją misję - niosąc pomoc drugiemu człowiekowi, ponieśli najwyższą ofiarę tracąc życie!
Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak w imieniu całej społeczności strażackiej składa głębokie wyrazy współczucia dla Rodzin zmarłych druhów.

Do słów współczucia w imieniu wszystkich bydgoskich strażaków dołącza się Komendant Miejski PSP w Bydgoszczy st. bryg. Janisław Buller.

O samym wypadku można przeczytać tutaj

Materiał: KM PSP w Bydgoszczy/red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!