Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
19 maja 2022

Strażacy mieli pełne ręce roboty. Dwa zdarzenia w ciągu jednego dnia

fot. pixabay

fot. pixabay

Wczoraj jednostka z OSP w Nowej Wsi Wielkiej została #zadysponowana do dwóch zdarzeń w regionie. Jedno w Prądocinie, kolejne przy ul. Dworcowej w Nowej Wsi Wielkiej.

O 13:49 jednostka została zadysponowana do kolicji na DK25 w miejscowości Prądocin. Samochód osobowy uderzyl w sygnalizację świetlną i wpadł do rowu. Działania straży polegały na odłączeniu akumulatora i sprawdzeniu czy nie ma wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdu.

Po chwili dyżurny stanowiska kierowania przedysponował zastęp do pożaru trawy przy ulicy Dworcowej w Nowej Wsi Wielkiej. Działania polegały na podaniu jednego prądu wody w celu dogaszenia pogorzeliska. Wielkim uznaniem jest postawa obsługi Służby Kolejowej, która przed naszym przybyciem ugasiła ogień i oczekiwała na nasz przyjazd w celu wskazania miejsca. Zastęp wrócił do bazy po około godzinie.

Materiał: OSP Nowa Wieś Wielka/red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!