Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:
14 listopada 2018

Roboty zakończone

 fot. Powierzone

fot. Powierzone

Powiat Bydgoski odebrał oficjalnie roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku przy ul. 29 listopada 7, w którym mieści się Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych oraz gminne Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim.

Zakres prac został zrealizowany przez spółkę PROMAR z Bydgoszczy. Obejmował on ocieplenie ścian, wymianę stolarki okiennej i instalacji C.O. Przy okazji odnowiono wejścia do obu szkół oraz wymieniono drzwi wejściowe na spełniające wymagania ochrony przeciwpożarowej. Sprawdziliśmy – w obu szkołach jest ciepło i przyjemnie, co z pewnością ułatwi uczniom przyswajanie nowej wiedzy. Budynek po odmalowaniu stał się wizytówką ulicy 29 listopada w Solcu Kujawskim.

Koszt modernizacji to 2,1 mln zł. Powiat uzyskał dofinansowanie w kwocie 1,3 mln zł. Około 450 tys. zł przekazała solecka gmina.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!