Dziś mamy 4 grudnia 2021, sobota, imieniny obchodzą:
14 października 2021

Patryk Gettka zwycięzcą konkursu fotograficznego. Gratulacje!

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

5 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się #wręczenie nagrody dla „Zdjęcia miesiąca Sierpnia 2021 Powiatu Bydgoskiego”. Organizatorem Konkursu był Wydział Promocji Kultury i Sportu. Autorem zwycięskiego zdjęcia został Pan Patryk Gettka.
Komisja Konkursowa uznała, że zdjęcie przedstawiające widok Sanktuarium w Byszewie z lotu ptaka zasługuje na wyróżnienie. Nagrodę wręczył Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.
 
- Dziękuję wszystkim uczestnikom za nadesłane zdjęcia! Zachęcamy miłośników fotografii do pochwalenia się efektami swojej pasji. Uwiecznijcie urokliwy krajobraz, niezwykłą przyrodę, piękne zabytki lub po prostu niepowtarzalny klimat i nastrój Naszego Powiatu! – dodał Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.
 
Materiał: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

fot. Patryk Gettka - fot. Patryk Gettka - "Widok Sanktuarium w Byszewie z lotu ptaka"

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!