Dziś mamy 7 czerwca 2026, niedziela, imieniny obchodzą:
19 maja 2026

Nowi dyrektorzy. Burmistrz wręczył powołania na kolejne kadencje

fot. Gmina Solec Kujawski

fot. Gmina Solec Kujawski

Kadencje nowo powołanych dyrektorów.

Po zakończonej procedurze konkursowej na dyrektorów soleckich szkół podstawowych, burmistrz Adam Michalak wręczył nominacje dyrektorskie na pięcioletnie kadencje Małgorzacie Niedźwiedzkiej, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki i Piotrowi Dylewskiemu, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie. W spotkaniu w ratuszu burmistrzowi towarzyszyły sekretarz Magdalena Rudna – Plewa, skarbnik Monika Michalska i kierownik Referatu Edukacji Katarzyna Małecka. Kadencje nowo powołanych dyrektorów rozpoczynają się 1 września 2026 r. i potrwają do 31 sierpnia 2031 r. 

materiał: Gmina Solec Kujawski

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!