19 maja 2026
Nowi dyrektorzy. Burmistrz wręczył powołania na kolejne kadencje
fot. Gmina Solec Kujawski
Kadencje nowo powołanych dyrektorów.
Po zakończonej procedurze konkursowej na dyrektorów soleckich szkół podstawowych, burmistrz Adam Michalak wręczył nominacje dyrektorskie na pięcioletnie kadencje Małgorzacie Niedźwiedzkiej, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki i Piotrowi Dylewskiemu, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie. W spotkaniu w ratuszu burmistrzowi towarzyszyły sekretarz Magdalena Rudna – Plewa, skarbnik Monika Michalska i kierownik Referatu Edukacji Katarzyna Małecka. Kadencje nowo powołanych dyrektorów rozpoczynają się 1 września 2026 r. i potrwają do 31 sierpnia 2031 r.
materiał: Gmina Solec Kujawski
Czytaj również
- Wzmożone kontrole na drogach. Policja apeluje o ostrożność
- Podkom. Cezary Więcławski nowym Komendantem KP w Koronowie
- Konferencja w Urzędzie Wojewódzkim okazją do wymiany doświadczeń
- Przebudowa Alei Pokoju i Kupała Fest. Rusza realizacja projektów
- Młodzi społecznicy z regionu. Dwa Złote Wilki trafiły do Włocławka i Bydgoszczy

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!