Dziś mamy 10 grudnia 2023, niedziela, imieniny obchodzą:
25 września 2023

Groźnie wyglądająca kolizja. Auta zderzyły się na skrzyżowaniu

fot. OSP Dobrcz

fot. OSP Dobrcz

W Strzelcach Górnych w środę, 20 września doszło do niebezpiecznego zderzenia dwóch pojazdów.

Służby zostały wezwane na miejsce tuż przed godziną 13.30. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Gądeckiej z ulicą Górną w Strzelcach Górnych. To droga wojewódzka nr 244. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że doszło do bocznego zderzenia renault megane z samochodem ciężarowym marki MAN.

– Do zderzenia doszło z winy kierowcy renault, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodu ciężarowego marki MAN. Za spowodowane zdarzenie kierowca renault został ukarany mandatem. Ze względu na uszkodzenia urządzeń drogowych, do zarządu dróg wojewódzkich została sporządzona notatka – przekazała kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

W usuwaniu skutków tego zdarzenia działania prowadzili druhowie z OSP Dobrcz, OSP Suponin i strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Bydgoszczy. Wezwany został również zespół ratownictwa medycznego, ale osoby biorące udział w zdarzeniu nie wymagały pomocy medycznej.

Oceń artykuł: 13 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!