Dziś mamy 8 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:
28 marca 2023

Ewakuowano pracowników restauracji. Uszkodzona skrzynka gazowa

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

W piątek, 24 marca o godzinie 12.28 do jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzonej skrzynki gazowej na ulicy Dworcowej w Solcu kujawskim

Na miejsce bezzwłocznie udały się dwa zastępy jednostki OSP Solec Kujawski. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że uszkodzeniu uległo przyłącze gazowe do jednej z restauracji w Solcu Kujawskim, przez co doszło do wycieku gazu ziemnego z instalacji niskiego ciśnienia. W początkowej fazie działań konieczne było ewakuowanie pracowników restauracji, a także wydzielenie strefy bezpiecznej. Na miejsce zdarzenia przybyły również dwa zastępy z JRG SP PSP w Bydgoszczy. Obecnie na miejscu działań pracuje pogotowie gazowe. Skrzyżowanie ulicy Dworcowej z Grota Roweckiego było zablokowane. Obecnie ruch został już przywrócony.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!