Dziś mamy 27 września 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
16 sierpnia 2022

Drzewo zawaliło się na namiot pełny ludzi. Dwoje trafiło do szpitala

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

14 sierpnia nieopodal plaży w Pieckach (gmina Nowa Wieś Wielka) przewróciły się# drzewa na namioty, w których byli ludzie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło około 15:40. Z informacji przekazanych przez oficera prasowego KM PSP st. kpt. Karola Smarza wiemy, że były dwa drzewa, które się przewaliły na dwa pobliskie namioty. Jeden z nich był pusty, ale w drugim było aż 6 osób, z czego dwie były poszkodowane: mężczyzna oraz dziecko.

Na miejscu były 4 zastępy straży pożarnej, po jednym z OSP Brzoza i Nowa Wieś Wielka oraz dwa z JRG SP PSP Bydgoszcz, które zaopiekowały się poszkodowanymi do przyjazdu ZRM i policji. Karetka zabrała mężczyznę i dziecko do szpitala.

Działania straży, poza pomocą dla poszkodowanych było usunięcie zawalonych drzew i zabezpieczenie terenu. Trwały one około 3 godzin.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!