Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:
27 czerwca 2022

2 dni festynu na osiedlu Toruńskim. Straż przygotowała atrakcje

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Strażacy z Solca Kujawskiego nie tylko gaszą i ratują, w wolnym czasie prowadzą także# działania szkoleniowe oraz pokazy sprzętu strażackiego.

Tak było również w ostatni piątek. 24 czerwca strażacy brali udział w festynie rodzinnym osiedla Toruńskiego, gdzie dzieci mogły spróbować swoich sił podczas wchodzenia na strażacką ściankę wspinaczkową oraz zapoznać się ze sprzętem używanym podczas akcji gaśniczych.

25 czerwca przeprowadzono pokaz dla dzieci w zaprzyjaźnionym JuraParku. Tu również można było poznać tajniki pracy strażaków oraz ugasić strumieniem wody pożar domku przygotowanego przez naszą jednostkę. W obydwóch przypadkach nasze stanowiska zostały licznie odwiedzane przez najmłodszych, na ich twarzach można było zobaczyć uśmiechy zadowolenia, co jest bardzo motywujące dla strażaków.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!